Masz pytania - skontaktuj się z nami

Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo do wycofania każdej z poniższych zgód. Cofnięcie zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem. Poniższe zgody obowiązują do odwołania.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Petrotel Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Chemików 7, 09-411 Płock.

Zamknij
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com

Centrale / Serwery telefoniczne PBX - Firma - Petrotel

Wyszukiwarka

Pokaż formularz kontaktowy Pokaż formularz kontaktowy

Centrale / Serwery telefoniczne PBX

Dzięki jednorodnej, zaawansowanej platformie IT, zapewniają tanią komunikację POTS oraz ISDN  już od podstawowej wersji produktu.
 
Centrale / Serwery charakteryzują  się elastycznością i skalowalnością. Całość uzupełniają aplikacje, tworząc system efektywnej i bezpiecznej komunikacji dla firm o różnym zakresie działalności.
 
Nasi specjaliści pomogą Ci dopasować rozwiązania zgodnie z potrzebami Twojej Firmy!
 
Wiele możliwości w jednym urządzeniu:
 
Poza podstawowymi funkcjami jakimi są:

  1. Transfer i przełączanie rozmów
  2. Darmowa komunikacja wewnątrz firmy
  3. Możliwość tworzenia prywatnej książki telefonicznej przy użyciu dedykowanych aparatów systemowych
  4. Tworzenie i zarządzanie konferencjami

Nasze centrale / serwery wspomogą Twoją firmę swoimi szerokimi możliwościami:

 

Rozwiązanie LCR (wybór najtańszej drogi połączenia), aplikacje bilingowe, zapewnią najniższe rachunki i kontrolę kosztów.

Możliwość zdalnego administrowania Centralami / Serwerami, która skróci czas i obniży koszty programowania i serwisu centrali. Nad wszystkim czuwają nasi specjaliści.

Teraz nie musisz instalować kilku urządzeń, aby korzystać z telefonii IP. Swoją firmę możesz także włączyć w korporacyjną sieć GSM korzystając z wbudowanej bramki. Możesz też podwyższyć jakość obsługi klientów dzięki rejestracji rozmów. A to wszystko masz w jednym zarządzane jedną wspólną aplikacją programującą – objęte gwarancją 24M wysokiej jakości.

Integruje komunikację głosową z komunikacją online poprzez czat, sms i rozwiązania WWW. Otwarte protokoły zastosowane w serwerach pozwalają na integrację z aplikacjami innych producentów, między innymi z programami klasy CRM, aplikacjami hotelowymi i innymi. Połączenie telefonii z zewnętrznymi bazami danych, pozwala na lepszą obsługę klientów.

Oferowane produkty umożliwią Twojej Firmie elastyczną rozbudowę systemu telekomunikacyjnego. Sieciowanie z innymi serwerami IP umożliwia konfigurowanie systemów telekomunikacyjnych odpowiednio do zapotrzebowania Twojej Firmy.

Teraz nawet mała firma będzie mogła zorganizować sprawnie działający dział Call Center. Infolinie Slican INVENIO oferują elastyczną nawigację, przyjazną dla klientów i firmy.

To nowoczesna funkcja mobilnego telefonu równoległego z wykorzystaniem telefonów komórkowych lub telefonu domowego. To usługa, dzięki której udostępniasz wszystkie funkcje centrali pracownikom mobilnym. W prosty i tani sposób tworzysz firmowe mobilne systemy łączności z wykorzystaniem telefonów GSM i innych, usprawniając porozumiewanie się pracowników w ramach organizacji niezależnie od miejsca ich aktualnego pobytu.

Za pośrednictwem serwera i telefonu możesz sterować ogrzewaniem, oświetleniem budynku, podlewaniem zieleni, otwieraniem lub zamykaniem bram. Zespół zintegrowanych usług oferowanymi serwerami zwiększa komfort i bezpieczeństwo pracy co pozwala sterować procesami w budynku za pomocą dowolnego telefonu. Harmonogram zdarzeń może być zdefiniowany w kalendarzu centrali lub jednorazowo aktywowany / wyłączany przez użytkownika.

Domofony, które pozwolą Tobie jednym przyciskiem telefonu otworzyć drzwi, bramę wjazdową lub porozmawiać z osobą, która chce wejść do budynku.

W ramach współpracy gwarantujemy:

  • DOGODNE WARUNKI FINANSOWE,które dostosujemy do potrzeb Twojej firmy (sprzedaż lub dzierżawa).
  • SERWIS (Pakiet SLA - utrzymanie i ustalonego między klientem a usługodawcą poziomu jakości obejmującego sprecyzowany czas reakcji na usterkę oraz czas napraw)

Kontakt z nami


W każdej chwili przysługuje Ci prawo do wycofania każdej z powyższych zgód, ale cofnięcie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Petrotel Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Chemików 7, 09-411 Płock.

Pełna informacja o Administratorze Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci prawach znajduje się tutaj: Polityka prywatności

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com

© 2000 - 2022 Petrotel Sp. z o.o. Projekt i wykonanie: Hedea.pl Otwiera się w nowej karcie