Masz pytania - skontaktuj się z nami

Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo do wycofania każdej z poniższych zgód. Cofnięcie zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem. Poniższe zgody obowiązują do odwołania.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Petrotel Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Chemików 7, 09-411 Płock.

Zamknij
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com

Kim jesteśmy? - Petrotel

Wyszukiwarka

Pokaż formularz kontaktowy Pokaż formularz kontaktowy

Kim jesteśmy?

Petrotel Sp. z o.o. jest płocką firmą telekomunikacyjną, działającą na rynku od 1997 roku. Pomimo dynamicznego rozwoju branży telekomunikacyjnej, oraz rosnącej konkurencji, Petrotel nieustannie dąży do wzbogacania swojej oferty oraz inwestuje w unowocześnianie infrastruktury.


Petrotel prowadzi działalność na bazie własnej infrastruktury telekomunikacyjnej, której szkielet stanowi sieć światłowodowa. W ramach oferty usług telekomunikacyjnych Petrotel Sp. z o.o. można wydzielić następujące grupy:

  • usługi telefonii stacjonarnej,
  • szerokopasmowego dostępu do sieci Internet,
  • transmisji danych,
  • dzierżawy łączy,
  • telewizji kablowej oraz cyfrowej.

Ponadto Petrotel oferuje unikalną w skali kraju usługę dzierżawy i pełnej obsługi technicznej systemu monitoringu wizyjnego miasta.

Od 16 grudnia 2011 roku Spółka Petrotel jest częścią Grupy Netia.Netia to największy niezależny operator telekomunikacyjny w Polsce. W swojej ofercie posiada usługi telewizyjne, internetowe (zarówno stacjonarne jak i mobilne), telefoniczne, a także szeroką gamę usług dodatkowych. Świadczy je na terenie całego kraju.

BOK

1 Maja 12 lok. 7

(wejście od Al. Jachowicza)

  • Infolinia: 24 366 66 66

Czynne:

pon. – pt.: 9.00 – 17.00

© 2000 - 2022 Petrotel Sp. z o.o. Projekt i wykonanie: Hedea.pl Otwiera się w nowej karcie