Masz pytania - skontaktuj się z nami

Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo do wycofania każdej z poniższych zgód. Cofnięcie zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem. Poniższe zgody obowiązują do odwołania.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Petrotel Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Chemików 7, 09-411 Płock.

Zamknij
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com

Aktualności - Petrotel

Wyszukiwarka

Pokaż formularz kontaktowy Pokaż formularz kontaktowy
 • Informujemy, że 8 marca 2022 r. serwis HBO GO, w wyniku decyzji jego dostawcy, zmieni nazwę na HBO Max. Nadal będziesz mógł korzystać z serwisu oferowanego pod nową nazwą HBO Max, zgodnie z zawartą umową. Cena Twojej usługi nie zmieni się, a Twoje konto w serwisie zachowa ważność. Dane logowania do platformy HBO Max pozostaną te same.

  HBO Max – co znajdziesz w serwisie?

  HBO Max zaoferuje użytkownikom produkcje takich marek jak: Warner Bros., HBO, DC, Cartoon Network, Max Original i wielu innych.

  Ponadto:

  • Jednoczesne oglądanie - oglądaj na 3 różnych urządzeniach jednocześnie. 
  • Dopasowane profile - utwórz aż 5 profili dla dorosłych i dzieci z ręcznie dobieranymi treściami. 
  • Pobieraj i oglądaj w drodze - oglądaj, co chcesz, gdzie chcesz. 
  • Treści 4K - dostępne wyłącznie na urządzeniach wspierających tę jakość. 
  • Premiery kinowe Warner Bros. dostępne 45 dni od premiery kinowej w Polsce. 

  Jak korzystać z HBO Max od 8.03.2022 r.? To proste!

  1. Jeżeli już zarejestrowałeś się w serwisie HBO GO, to:
   • Twoje konto pozostanie aktywne, a dane do logowania nie zmienią się.
   • Pobierz aplikację HBO Max z Google Play, App Store lub na wybranych Smart TV. Z serwisu będziesz mógł korzystać również poprzez Apple TV 4K, Google Chromecast i wybrane konsole do gier. 
   • Serwis będzie dostępny także za pośrednictwem przeglądarki internetowej pod adresem hbomax.com otwiera się w nowej karice.
   • Zaloguj się w nowej aplikacji HBO Max lub na hbomax.com otwiera się w nowej karice.
  2. Jeżeli korzystasz z HBO GO tylko na dekoderze (nie zarejestrowałeś się w serwisie HBO GO), to po zmianie serwisu na HBO Max nie będzie on dostępny na Twoim dekoderze – dostawca usługi nie zapewnił aplikacji HBO Max na dekodery Netii, dlatego jeśli korzystasz z HBO GO tylko na dekoderze i nie zarejestrowałeś się w serwisie HBO GO w celu korzystania w serwisu na innych urządzeniach, do dalszego korzystania z HBO Max konieczne będzie wykonanie następujących czynności:
   • Pobierz aplikację HBO Max z Google Play, App Store lub na wybranych Smart TV. Z serwisu będziesz mógł korzystać również poprzez Apple TV 4K, Google Chromecast i wybrane konsole do gier.
   • Serwis będzie dostępny także za pośrednictwem przeglądarki internetowej pod adresem hbomax.com otwiera się w nowej karice.
   • Zaloguj się w nowej aplikacji HBO Max lub na hbomax.com otwiera się w nowej karice, wybierając jako Operatora Netięi podając wymagane dane. W ten sposób utworzysz konto.
  3. Jeżeli nigdy nie zarejestrowałeś się w serwisie HBO GO, to:
   • Pobierz aplikację HBO Max z Google Play, App Store lub na wybranych Smart TV. Z serwisu będziesz mógł korzystać również poprzez Apple TV 4K, Google Chromecast i wybrane konsole do gier.
   • Serwis będzie dostępny także za pośrednictwem przeglądarki internetowej pod adresem hbomax.com otwiera się w nowej karice.
   • Zaloguj się w nowej aplikacji  HBO Max lub na hbomax.com otwiera się w nowej karice, wybierając jako Operatora Petrotel i podając wymagane dane. W ten sposób utworzysz konto.

  Ze szczegółami dotyczącymi dostępu do HBO Max dla użytkowników w Polsce oraz regulaminem serwisu można zapoznać się bezpośrednio na stronie dostawcy.

 • W sobotę, 17 lipca odbędzie się gala KSW 62. W walce wieczoru zobaczymy niepokonanego w okrągłej klatce Szymona Kołeckiego, który stanie naprzeciw Akopa Szostaka, by wyjaśnić dzielący obu zawodników wieloletni konflikt. W drugiej z głównych walk powracający po kontuzji i heroicznym boju mimo złamanej nogi Andrzej Grzebyk spróbuje zrewanżować się legendzie litewskiego MMA Mariusowi Žaromskisowi.

 • Uprzejmie informujemy o pracach planowych, które będą prowadzone w sieci Petrotel w dniu 18.07.2021 w godzinach 02:00-05:00.

  W związku z powyższym pojawi się przerwa w dostępie do sieci Internet, TV oraz telefonów.

  Jednocześnie informujemy, iż dołożymy wszelkich starań aby maksymalnie zminimalizować okres niedostępności usług.

  Za utrudnienia przepraszamy.

  Zespół Petrotel

 • W związku z niezależnymi od Petrotel Sp. z o.o. zmianami w ofercie programowej na podstawie stosownych przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800), chcielibyśmy Państwa poinformować o tych zmianach, ich zakresie oraz koniecznych elementach związanych z tą zmianą jaką na Petrotel Sp. z o.o. nakłada ww. Ustawa.

  Szczegółowy zakres zmian zawiera poniższy dokument

 • Informujemy, że od dnia 27 listopada z przyczyn niezależnych od operatora na dekoderach Netia Player niedostępna jest funkcja nagrywania oraz przewijania programów Telewizji Polskiej, między innymi TVP1, TVP2, TVP ABC i kanałów regionalnych. Brak tej funkcjonalności nie jest indywidualnie spowodowany Państwa dekoderem.
  Przepraszamy za niedogodności.

   

 • Uprzejmie informujemy, że z dniem 21 grudnia 2020 r. zaczynają obowiązywać nowe przepisy Ustawy Prawa telekomunikacyjnego. 

  Poniżej  prezentujemy  szczegółowe  zmiany  w  przepisach  Prawa  Telekomunikacyjnego,  które  wynikają  bezpośrednio  z  Ustawy  z  dnia  14  maja 2020r. o zmianie niektórych ustaw w zakresie działań osłonowych w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 (Dz.U. z 2020 r., poz. 875). 

  Szczegółowy zakres zmian zawiera poniższy dokument

 • Szanowni Państwo, pragniemy poinformować, że aplikacja Player.pl przestanie być dostępna na dekoderach Netia Player od 1 maja 2020. Klienci, którzy wykupili w aplikacji dostęp do jednego z płatnych pakietów, mogą z niego korzystać do końca kwietnia.

  Równocześnie zaznaczamy, że oferta Pakietów TV oraz pozostałych aplikacji na dekoderze nie uległa zmianie.
 • My również zachęcamy do zostania w domach – dlatego dla naszych klientów przygotowaliśmy kolejne promocje, które umilą obecny czas i dostarczą jeszcze więcej rozrywki.

  Petrotel od początku promuje akcję #zostańwdomu i z tej okazji odkodowujemy dla naszych klientów kolejne kanały (za darmo!).

  Poniżej lista wszystkich odblokowanych kanałów w ramach okna otwartego:

  Polsat News HD, National Geographic HD, Planete+ HD, BBC First HD, BBC Earth HD, History HD, Viasat History HD, History2 HD, BBC Brit HD, Polsat Doku HD, Russia Today Documentary HD, Disney Channel, Disney XD, Cartoon Network, Nicktoons, Nickelodeon Polska, Teletoon+ HD, Polsat Seriale, AXN HD, AXN Spin HD, AXN Black, AXN White, Comedy Central HD, Polsat Comedy Central Extra, FOX HD, FOX Comedy HD, 13ulica HD, Sci Fi, Epic Drama HD, AMC, CBS Reality

  Okno otwarte obowiązuje do 5 maja. 

   

   

BOK

1 Maja 12 lok. 7

(wejście od Al. Jachowicza)

 • 24 365 99 66
 • 24 364 50 55
 • 24 367 44 77

Czynne:

pon. – pt.: 9.00 – 17.00

© 2000 - 2018 Petrotel Sp. z o.o. Projekt i wykonanie: Hedea.pl Otwiera się w nowej karcie