Masz pytania - skontaktuj się z nami

Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo do wycofania każdej z poniższych zgód. Cofnięcie zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem. Poniższe zgody obowiązują do odwołania.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Petrotel Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Chemików 7, 09-411 Płock.

Zamknij
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com

Aktualności - Petrotel

Wyszukiwarka

Pokaż formularz kontaktowy Pokaż formularz kontaktowy
 • W związku ze zmianami dokonanymi w ustawie o prawach konsumenta (Ustawa z dnia 4 listopada 2022 r. o zmianie ustawy o prawach konsumenta, ustawy – Kodeks cywilny oraz ustawy – Prawo prywatne międzynarodowe Dz.U. 2022 poz. 2337) zmieniliśmy dla Państwa dokumenty abonenckie dostosowując je do zmian wskazanych w przywołanej ustawie. Będą one obowiązywać od 1 stycznia 2023 r. i dotyczą zasad świadczenia usług cyfrowych, które znajdują się w ofercie Petrotel i są dla Państwa świadczone, przy czym warunki cenowe Państwa usług nie ulegają zmianie.

  W związku z tym nastąpi uzupełnienie dokumentów abonenckich o wymagane treści, które dotyczą:

  1. aktualizacji zapisów właściwych dla usług cyfrowych, w zakresie usług dostępu do: Disney +, HBO Max;
  2. aktualizacji postanowień odnoszących się do reklamacji;
  3. przewidzianych ustawowo warunków dokonywania zmian w regulaminach;
  4. nowego katalogu uprawnień konsumenckich w przypadku braku dostarczenia w terminie zamówionej usługi lub świadczenia jej w sposób niezgodny z regulaminem;
  5. uzupełnienia postanowień w zakresie współdziałania usług z środowiskiem cyfrowym.

  Zmieniają się następujące dokumenty abonenckie:

  1. Państwa dotychczasowe Regulaminy Promocji zostają rozszerzone o załącznik: Regulamin świadczenia dostępu do treści lub usług cyfrowych Partnerów Petrotel

  Ponieważ zmiany wynikają bezpośrednio ze zmiany przepisów prawa, w przypadku skorzystania z prawa wypowiedzenia umowy przed upływem czasu oznaczonego, na jaki została zawarta Operator uprawniony będzie do dochodzenia zwrotu przyznanej ulgi, o ile zostały przewidziane w umowie. Ewentualne oświadczenie o wypowiedzeniu umowy powinno zostać złożone do dnia 1 stycznia 2023 r.

 • Informujemy, że 8 marca 2022 r. serwis HBO GO, w wyniku decyzji jego dostawcy, zmieni nazwę na HBO Max. Nadal będziesz mógł korzystać z serwisu oferowanego pod nową nazwą HBO Max, zgodnie z zawartą umową. Cena Twojej usługi nie zmieni się, a Twoje konto w serwisie zachowa ważność. Dane logowania do platformy HBO Max pozostaną te same.

  HBO Max – co znajdziesz w serwisie?

  HBO Max zaoferuje użytkownikom produkcje takich marek jak: Warner Bros., HBO, DC, Cartoon Network, Max Original i wielu innych.

  Ponadto:

  • Jednoczesne oglądanie - oglądaj na 3 różnych urządzeniach jednocześnie. 
  • Dopasowane profile - utwórz aż 5 profili dla dorosłych i dzieci z ręcznie dobieranymi treściami. 
  • Pobieraj i oglądaj w drodze - oglądaj, co chcesz, gdzie chcesz. 
  • Treści 4K - dostępne wyłącznie na urządzeniach wspierających tę jakość. 
  • Premiery kinowe Warner Bros. dostępne 45 dni od premiery kinowej w Polsce. 

  Jak korzystać z HBO Max od 8.03.2022 r.? To proste!

  1. Jeżeli już zarejestrowałeś się w serwisie HBO GO, to:
   • Twoje konto pozostanie aktywne, a dane do logowania nie zmienią się.
   • Pobierz aplikację HBO Max z Google Play, App Store lub na wybranych Smart TV. Z serwisu będziesz mógł korzystać również poprzez Apple TV 4K, Google Chromecast i wybrane konsole do gier. 
   • Serwis będzie dostępny także za pośrednictwem przeglądarki internetowej pod adresem hbomax.com otwiera się w nowej karice.
   • Zaloguj się w nowej aplikacji HBO Max lub na hbomax.com otwiera się w nowej karice.
  2. Jeżeli korzystasz z HBO GO tylko na dekoderze (nie zarejestrowałeś się w serwisie HBO GO), to po zmianie serwisu na HBO Max nie będzie on dostępny na Twoim dekoderze – dostawca usługi nie zapewnił aplikacji HBO Max na dekodery Netii, dlatego jeśli korzystasz z HBO GO tylko na dekoderze i nie zarejestrowałeś się w serwisie HBO GO w celu korzystania w serwisu na innych urządzeniach, do dalszego korzystania z HBO Max konieczne będzie wykonanie następujących czynności:
   • Pobierz aplikację HBO Max z Google Play, App Store lub na wybranych Smart TV. Z serwisu będziesz mógł korzystać również poprzez Apple TV 4K, Google Chromecast i wybrane konsole do gier.
   • Serwis będzie dostępny także za pośrednictwem przeglądarki internetowej pod adresem hbomax.com otwiera się w nowej karice.
   • Zaloguj się w nowej aplikacji HBO Max lub na hbomax.com otwiera się w nowej karice, wybierając jako Operatora Netięi podając wymagane dane. W ten sposób utworzysz konto.
  3. Jeżeli nigdy nie zarejestrowałeś się w serwisie HBO GO, to:
   • Pobierz aplikację HBO Max z Google Play, App Store lub na wybranych Smart TV. Z serwisu będziesz mógł korzystać również poprzez Apple TV 4K, Google Chromecast i wybrane konsole do gier.
   • Serwis będzie dostępny także za pośrednictwem przeglądarki internetowej pod adresem hbomax.com otwiera się w nowej karice.
   • Zaloguj się w nowej aplikacji  HBO Max lub na hbomax.com otwiera się w nowej karice, wybierając jako Operatora Petrotel i podając wymagane dane. W ten sposób utworzysz konto.

  Ze szczegółami dotyczącymi dostępu do HBO Max dla użytkowników w Polsce oraz regulaminem serwisu można zapoznać się bezpośrednio na stronie dostawcy.

 • W sobotę, 17 lipca odbędzie się gala KSW 62. W walce wieczoru zobaczymy niepokonanego w okrągłej klatce Szymona Kołeckiego, który stanie naprzeciw Akopa Szostaka, by wyjaśnić dzielący obu zawodników wieloletni konflikt. W drugiej z głównych walk powracający po kontuzji i heroicznym boju mimo złamanej nogi Andrzej Grzebyk spróbuje zrewanżować się legendzie litewskiego MMA Mariusowi Žaromskisowi.

 • Uprzejmie informujemy o pracach planowych, które będą prowadzone w sieci Petrotel w dniu 18.07.2021 w godzinach 02:00-05:00.

  W związku z powyższym pojawi się przerwa w dostępie do sieci Internet, TV oraz telefonów.

  Jednocześnie informujemy, iż dołożymy wszelkich starań aby maksymalnie zminimalizować okres niedostępności usług.

  Za utrudnienia przepraszamy.

  Zespół Petrotel

 • W związku z niezależnymi od Petrotel Sp. z o.o. zmianami w ofercie programowej na podstawie stosownych przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800), chcielibyśmy Państwa poinformować o tych zmianach, ich zakresie oraz koniecznych elementach związanych z tą zmianą jaką na Petrotel Sp. z o.o. nakłada ww. Ustawa.

  Szczegółowy zakres zmian zawiera poniższy dokument

 • Informujemy, że od dnia 27 listopada z przyczyn niezależnych od operatora na dekoderach Netia Player niedostępna jest funkcja nagrywania oraz przewijania programów Telewizji Polskiej, między innymi TVP1, TVP2, TVP ABC i kanałów regionalnych. Brak tej funkcjonalności nie jest indywidualnie spowodowany Państwa dekoderem.
  Przepraszamy za niedogodności.

   

 • Uprzejmie informujemy, że z dniem 21 grudnia 2020 r. zaczynają obowiązywać nowe przepisy Ustawy Prawa telekomunikacyjnego. 

  Poniżej  prezentujemy  szczegółowe  zmiany  w  przepisach  Prawa  Telekomunikacyjnego,  które  wynikają  bezpośrednio  z  Ustawy  z  dnia  14  maja 2020r. o zmianie niektórych ustaw w zakresie działań osłonowych w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 (Dz.U. z 2020 r., poz. 875). 

  Szczegółowy zakres zmian zawiera poniższy dokument

 • Szanowni Państwo, pragniemy poinformować, że aplikacja Player.pl przestanie być dostępna na dekoderach Netia Player od 1 maja 2020. Klienci, którzy wykupili w aplikacji dostęp do jednego z płatnych pakietów, mogą z niego korzystać do końca kwietnia.

  Równocześnie zaznaczamy, że oferta Pakietów TV oraz pozostałych aplikacji na dekoderze nie uległa zmianie.

BOK

1 Maja 12 lok. 7

(wejście od Al. Jachowicza)

 • Infolinia: 24 366 66 66

Czynne:

pon. – pt.: 9.00 – 17.00

© 2000 - 2022 Petrotel Sp. z o.o. Projekt i wykonanie: Hedea.pl Otwiera się w nowej karcie