Masz pytania - skontaktuj się z nami

Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo do wycofania każdej z poniższych zgód. Cofnięcie zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem. Poniższe zgody obowiązują do odwołania.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Petrotel Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Chemików 7, 09-411 Płock.

Zamknij
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com

Disney+ - Petrotel

Decyzja zobowiązująca Prezesa UOKiK nr RKR-4/2023 w sprawie aktywacji usług dodatkowych: „Pakiet HBO HD”, „GigaNagrywarka Standard” oraz „GigaNagrywarka Maxi” bez wyraźnej zgody konsumenta.  Szczegóły tutaj.

Zwiń

Decyzja zobowizująca Prezesa UOKiK nr RKR-4/2023.

Dowiedz się więcej.

Decyzja zobowizująca Prezesa UOKiK nr RKR-4/2023 w sprawie aktywacji usług dodatkowych: „Pakiet HBO HD”, „GigaNagrywarka Standard” oraz „GigaNagrywarka Maxi” bez wyraźnej zgody konsumenta.  Szczegóły tutaj.

Petrotel informuje, że w związku z decyzją zobowiązującą Prezesa UOKiK nr RKR-4/2023, przyzna rekompensatę konsumentom, którym aktywowano płatne usługi dodatkowe bez ich wyraźnej zgody. Zobowiązanie Spółki dotyczy usług dodatkowych "GigaNagrywarka Standard", "GigaNagrywarka Maxi" oraz "Pakiet HBO HD".

Konsumenci, którzy nie korzystają już z usług Spółki, otrzymają zwrot opłat po podaniu numeru konta bankowego. Taką informację konsumenci będą mogli nam przekazać w Biurze Obsługi Klienta Petrotel, dzwoniąc na naszą infolinię 24 365 33 88, wysyłając maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub wypełniając formularz. W mailach lub w czasie rozmowy telefonicznej lub w listach wskażemy, w jakim terminie konsumenci będą mogli nam podać numer rachunku bankowego.

Aktualni abonenci Petrotel nie muszą nic robić, aby uzyskać upust na kolejnych fakturach lub rozliczenie części należnej im kwoty na pokrycie ich ewentualnych zaległości względem Spółki. Jedynie konsumentów, którzy w reklamacji zażądali zwrotu opłat na konto bankowe oraz nadal są klientami Spółki, poprosimy o przekazanie numeru konta bankowego.

O rekompensacie oraz zasadach jej uzyskania poinformujemy uprawnionych konsumentów mailowo, telefonicznie lub listownie. Opłaty uiszczone za daną usługę dodatkową otrzymają konsumenci, którzy byli naszymi abonentami po 1 stycznia 2018 r.

Konsument, który nie otrzyma od nas prośby o podanie numeru rachunku bankowego będzie mógł to uczynić do 9.07.2024 r.

Rekompensata jest związana z tym, że Petrotel zobowiązał się do:

 • pozytywnego rozpatrzenia reklamacji konsumentów dotyczących naliczenia im opłat za usługę dodatkową "GigaNagrywarka Maxi", które wpłyną do Spółki nie później niż do 10.05.2024 r. Takim konsumentom zwrócimy maksymalnie 12 pobranych od nich opłat za powyższą usługę. Szczegóły zostały określone w punkcie I.A. decyzji nr RKR-4/2023, oraz
 • zwrócenia opłat konsumentom, którzy dezaktywowali jedną, dwie lub trzy usługi dodatkowe ("GigaNagrywarka Standard", "GigaNagrywarka Maxi", "Pakiet HBO HD") przed otrzymaniem czwartej faktury z naliczeniem opłat za nie.

W decyzji Prezes UOKiK uprawdopodobnił stosowanie przez Petrotel praktyk naruszających zbiorowe interesy konsumentów polegających na pobieraniu płatności za aktywowane konsumentom usługi dodatkowe "GigaNagrywarka Standard", "GigaNagrywarka Maxi" oraz "Pakiet HBO HD", pomimo nieuzyskania najpóźniej w chwili wyrażenia woli związania się umową o świadczenie usług telekomunikacyjnych wyraźnej zgody na dodatkową płatność, co może naruszać art. 10 ust. 1 ustawy o prawach konsumenta.

Ze szczegółami zobowiązania Spółki oraz stanowiskiem Prezesa UOKiK dotyczącym praktyk Spółki mogą się Państwo zapoznać w decyzji Prezesa UOKiK nr RKR-4/2023 dostępnej na stronie www.uokik.gov.pl.

Załączniki:

Wyszukiwarka

Pokaż formularz kontaktowy Pokaż formularz kontaktowy

Disney+ - Najwspanialsze historie w jednym miejscu

Disney+ już dostępny

W Petrotel dostęp do Disney+ bez opłat przez rok,
potem 28,99zł/mies.


W każdej chwili przysługuje Ci prawo do wycofania każdej z powyższych zgód, ale cofnięcie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Petrotel Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Chemików 7, 09-411 Płock.

Pełna informacja o Administratorze Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci prawach znajduje się tutaj: Polityka prywatności

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com

Najwspanialsze historie w jednym miejscu

Hity filmowe, seriale oraz produkcje oryginalne, których nie znajdziesz nigdzie indziej

banner obi

Jak korzystać? To proste!

 1. Jeśli kupiłeś w Petrotel ofertę Disney+, otrzymasz e-mail powitalny z informacją o Disney+ na aderes e-mail oraz/lub numer telefonu, który podałeś przy podpisaniu umowy.
 2. W mailu znajdziesz link do strony dedykowanej tylko dla Ciebie, na której dokończysz proces rejestracji. Postępuj dalej zgodnie z krokami opisanymi na ekranie.
 3. W wiadomości znajdziesz również unikalny numer użytkownika w usłudze Disney+. Zachowaj go.

  Ważna informacja: Jeśli nie otrzymałeś maila powitalnego, sprawdź w swoim programie pocztowym folder z niechcianymi wiadomościami (spam). Jeśli to nie pomoże, zaloguj się na swoje konto w serwisie netiaonline i odszukaj przycisk Disney+ w zakładce Usługi Dodatkowe. Po kliknięciu przycisku znajdziesz link do dedykowanej strony Disney+ z procesem rejestracyjnym.
 4. Pobierz aplikację Disney+ ze sklepu Google Play, iOS, sklepów wybranych producentów smart TV i innych urządzeń. Ciesz się dostępem do tysięcy filmów, seriali i produkcji oryginalnych każdego miesiąca!Tysiące godzin seriali, filmów na wyciągnięcie ręki

Swoje ulubione filmy i seriale możesz oglądać kiedy chcesz i jak chcesz, na swoim ulubionym urządzeniu, a seansu nie zakłóci Ci ani jedna reklama!

TV

Amazon Fire TV, Android TV ,Apple TV, Chromecast, Hisense, LG, Panasonic, Samsung

Komputer

Chrome OS, macOS, Windows PC

Smartfony i tablety

Tablety Amazon Fire, Telefony i tablety Android, iPhone oraz iPad

Konsole

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S

Odpowiedzi na najczęstsze pytania

Disney+ to serwis streamingowy, będący domem dla filmów i programów Disney, Pixar, Marvel, Star Wars, National Geographic oraz Star.

Standardowa subskrypcja pakietu z serwisem Disney+ oferuje wiele możliwości:

 • dostęp do oryginalnych produkcji, filmowe hity, klasyczne produkcje, seriale, filmy krótkometrażowe oraz inspirujące reportaże
 • nieograniczona liczba pobrań na 10 urządzeniach i możliwość ustawienia 7 profili
 • jakość 4K UHD z Dolby Vision i Dolby Atmos na kompatybilnych urządzeniach
 • zaawansowana kontrola rodzicielska z możliwością utworzenia profili dla dzieci
 • możliwość oglądania na 4 ekranach jednocześnie
 • wirtualne wspólne oglądanie z maksymalnie 5 osobami dzięki funkcji Groupwatch

Szczegółowe informacje dotyczące działania aplikacji Disney+ znajdziesz na stronie serwisu Disney+ help.disneyplus.com otwiera się w nowej karcie

14 czerwca br., w dniu premiery w Polsce, usługa Disney+ pojawi się w ofertach Petrotel.

Nowi i obecni klienci Petrotel będą mogli korzystać z atrakcyjnych ofert łączonych z  Disney+, które zapewnią całej rodzinie dostęp do najlepszej rozrywki w jednym miejscu.

Tak, możesz skorzystać z oferty firmy Petrotel oraz zachować swoją historię oglądania i listę ulubionych. Nie musisz kasować Twojego obecnego konta w serwisie Disney+. Musisz po prostu użyć danych logowania do Disney+, z których zazwyczaj korzystasz (adres e-mail, hasło) w trakcie aktywacji Twojego konta przez Petrotel. Twoja istniejąca subskrypcja zostanie automatycznie wstrzymana na tak długo, jak długo będziesz abonentem Disney+ za pośrednictwem Petrotel, a opłaty będę naliczane przez Petrotel po aktywacji Twojej subskrypcji. W przypadku, gdy posiadasz subskrypcję Disney+ rozliczaną przez strony trzecie, takie jak Google lub Apple, będziesz musiał samodzielnie zarządzać taką subskrypcją. Więcej informacji można znaleźć w niniejszym dokumencie pomocy Disney+ lub na stronie help.disneyplus.com.

Możesz również kupić subskrypcję bezpośrednio od Disney+ na stronie www.disneyplus.com.

Disney+ ma coś dla każdego, w dowolnym nastroju, a wszystko dostępne w jednym miejscu. Rozrywka od Disneya, Pixara, Marvela, Star Wars, National Geographic oraz Star.

Oglądaj najnowsze produkcje, oryginalne seriale i filmy, klasyczne i starsze produkcje i wiele innych. Odtwarzaj w sieci i ściągaj oryginalne produkcje takie jak seriale Loki, To nie wypanda czy Księga Boba Fetta, oraz uwielbiane przez widzów Encanto, The Simpsons i The Walking Dead.

Odkryj uwielbiane filmy Disneya, takie jak Kopciuszek czy Mała Syrenka; współczesne klasyki takie jak Moana i Kraina Lodu; oraz nowe wersje Króla Lwa, Mulan i wiele innych. Plus, setki seriali, filmów krótkometrażowych i odcinków specjalnych na kanale Disney Channel, w tym Fineasz i Ferb i Kacze opowieści, oraz kino familijne takie jak Kevin sam w domu lub Zakonnica w przebraniu.

Zanurz się w uniwersum Marvel Cinematic dzięki takim filmom jak Kapitan Marvel, Czarna Pantera czy Strażnicy Galaktyki.

Jeżeli wolisz raczej Gwiezdne Wojny, możesz ponownie przeżyć sagę Skywalkera oglądając odcinki od 1 do 9 Gwiezdnych Wojen lub serial oryginalny Disney+ - The Mandalorian, jak również pełną kolekcję animowanego serialu Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów.

Inne nasze ulubione produkcje obejmują tytuły National Geographic, nagrodzony Nagrodą Akademii® Free Solo: ekstremalna wspinaczka i Świat według Jeffa Goldbluma, oraz Gdzie jest Dory, Avatar i Epoka Lodowcowa ze studia Pixar.

W ciągu 24 godzin od zakupu dostępu do usługi za pośrednictwem Petrotel, otrzymasz wiadomość powitalną zawierającą informacje na temat serwisu Disney+ wraz z instrukcją rejestracji. Wiadomość powitalna będzie zawierać link aktywacyjny, który pozwoli Ci na dokończenie procesu aktywacji. Proces jest prosty i można zrealizować go w kilku krokach opisanych na ekranie.

Wiadomość e-mail będzie również zawierać Twój unikalny numer użytkownika serwisu Disney+ - prosimy zachować go do użytku w przyszłości w razie konieczności.

Aby rozpocząć oglądanie, wystarczy zalogować sią za pośrednictwem przeglądarki internetowej do serwisu na stronie www.disneyplus.com otwiera się w nowej karcie, lub pobrać aplikację Disney+ ze sklepu Google Play, iOS, lub sklepów internetowych wybranych producentów urządzeń smart TV i innych urządzeń otwiera się w nowej karcie.

Disney+ jest kompatybilny z urządzeniami mobilnymi, przeglądarkami internetowymi, konsolami do gier oraz smart TV. Pełna lista obsługiwanych urządzeń znajduje się na stronie help.disneyplus.com otwiera się w nowej karcie.

Serwis umożliwia oglądanie na 4 ekranach jednocześnie, na obsługiwanych urządzeniach.

Dzięki intuicyjnej kontroli rodzicielskiej otwiera sie w nowej karcie, serwis pozwala zadbać o bezpieczeństwo nawet najmłodszych użytkowników. Po utworzeniu Twojego konta będziesz mógł skonfigurować ustawienia kontroli rodzicielskiej.

Prosimy o kontakt z Obsługą Klienta Petrotel. Nasz personel postara się ponownie wysłać wiadomość z linkiem aktywacyjnym lub poinformuje Cię o możliwych sposobach ponownego otrzymania takiego linku. Możesz również zalogować się do serwisu online Netia Online i poszukać zakładki Disney+, gdzie znajdziesz link do dedykowanej strony rejestracji.

Prosimy o kontakt z Disney+ poprzez stronę help.disneyplus.com otwiera się w nowej karcie w celu uzyskania wsparcia w zakresie wszelkich kwestii związanych z logowaniem do konta Disney+.

Disney+ nawet przez rok bez opłat dotyczy wybranych wariantów oferty, w ramach której Abonent otrzymuje pierwsze 12 miesięcy bez opłat przy zobowiązaniu do korzystania z dostępu Disney + przez minimum 24 miesięce, następnie od 13 miesiąca opłata wynosi 28,99zł/miesięcznie. Szczegóły w regulaminach na petrotel.pl.

Ze szczegółami dotyczącymi dostępu do serwisu Disney+ oraz regulaminem serwisu można zapoznać się bezpośrednio na stronach dostawcy www.disneyplus.com otwiera się w nowej karcie

© 2022 Disney i podmioty powiązane. Wszelkie prawa zastrzeżone.
 
 

BOK

ul. Czwartaków 16
pawilon nr 10

 • Infolinia: 24 366 66 66

 

Czynne:

pon. – pt.: 9.00 – 17.00

© 2000 - 2022 Petrotel Sp. z o.o. Projekt i wykonanie: Hedea.pl Otwiera się w nowej karcie