Masz pytania - skontaktuj się z nami

Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo do wycofania każdej z poniższych zgód. Cofnięcie zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem. Poniższe zgody obowiązują do odwołania.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Petrotel Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Chemików 7, 09-411 Płock.

Zamknij
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com

Czy mogę skorzystać z ofert specjalnych lub umowy na pakiet zawierający Disney+ w Petrotel, jeżeli posiadam już subskrypcję Disney+ (subskrypcja bezpośrednio z Disney+) ? - Petrotel

Wyszukiwarka

Pokaż formularz kontaktowy Pokaż formularz kontaktowy

Czy mogę skorzystać z ofert specjalnych lub umowy na pakiet zawierający Disney+ w Petrotel, jeżeli posiadam już subskrypcję Disney+ (subskrypcja bezpośrednio z Disney+) ?

Tak, możesz skorzystać z oferty firmy Petrotel oraz zachować swoją historię oglądania i listę ulubionych. Nie musisz kasować Twojego obecnego konta w serwisie Disney+. Musisz po prostu użyć danych logowania do Disney+, z których zazwyczaj korzystasz (adres e-mail, hasło) w trakcie aktywacji Twojego konta przez Petrotel. Twoja istniejąca subskrypcja zostanie automatycznie wstrzymana na tak długo, jak długo będziesz abonentem Disney+ za pośrednictwem Petrotel, a opłaty będę naliczane przez Petrotel po aktywacji Twojej subskrypcji. W przypadku, gdy posiadasz subskrypcję Disney+ rozliczaną przez strony trzecie, takie jak Google lub Apple, będziesz musiał samodzielnie zarządzać taką subskrypcją. Więcej informacji można znaleźć w niniejszym dokumencie pomocy Disney+ lub na stronie help.disneyplus.com.

BOK

1 Maja 12 lok. 7

(wejście od Al. Jachowicza)

  • Infolinia: 24 366 66 66

Czynne:

pon. – pt.: 9.00 – 17.00

© 2000 - 2022 Petrotel Sp. z o.o. Projekt i wykonanie: Hedea.pl Otwiera się w nowej karcie