Masz pytania - skontaktuj się z nami

Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo do wycofania każdej z poniższych zgód. Cofnięcie zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem. Poniższe zgody obowiązują do odwołania.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Petrotel Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Chemików 7, 09-411 Płock.

Zamknij
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com

Konkurs wiedzy o ratownictwie wodnym - Petrotel

Wyszukiwarka

Pokaż formularz kontaktowy Pokaż formularz kontaktowy

Konkurs wiedzy o ratownictwie wodnym

Petrotel wspiera nie tylko pasje ale również ważne inicjatywy. 14-15 czerwca w Galerii Wisła odbył się finał konkursu, sprawdzającego wiedzę młodzieży o ratownictwie wodnym. Konkurs zorganizowany został przez WOPR Płock. Zakwalifikowało się do niego m.in. Gimnazjum nr 3, Małachowianka, Budowlanka, ZDZ i III LO. W konkursie wzięły udział osoby, które uzyskały jak największą liczbę punktów podczas testów przeprowadzanych w płockich szkołach na przełomie kwietnia i maja. Uczestnicy musieli odpowiedzieć na 15 pytań zamkniętych i 5 otwartych. Finaliści musieli również sprawdzić się w przeprowadzaniu RKO na fantomach. Przez cały czas ratownicy WOPR zapoznawali również odwiedzających z bezpiecznym zachowaniem nad wodą. W trakcie trwania testów trwały dodatkowe konkursy a także rozdawano upominki od WOPR.

Konkurs wiedzy o ratownictwie wodnymKonkurs wiedzy o ratownictwie wodnymKonkurs wiedzy o ratownictwie wodnymKonkurs wiedzy o ratownictwie wodnymKonkurs wiedzy o ratownictwie wodnymKonkurs wiedzy o ratownictwie wodnymKonkurs wiedzy o ratownictwie wodnymKonkurs wiedzy o ratownictwie wodnymKonkurs wiedzy o ratownictwie wodnymKonkurs wiedzy o ratownictwie wodnym

BOK

1 Maja 12 lok. 7

(wejście od Al. Jachowicza)

  • 24 365 99 66
  • 24 364 50 55
  • 24 367 44 77

Czynne:

pon. – pt.: 9.00 – 17.00

© 2000 - 2022 Petrotel Sp. z o.o. Projekt i wykonanie: Hedea.pl Otwiera się w nowej karcie