Masz pytania - skontaktuj się z nami

Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo do wycofania każdej z poniższych zgód. Cofnięcie zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem. Poniższe zgody obowiązują do odwołania.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Petrotel Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Chemików 7, 09-411 Płock.

Zamknij
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com

Real Madrid TV za darmo do końca roku - Petrotel

Wyszukiwarka

Pokaż formularz kontaktowy Pokaż formularz kontaktowy

Real Madrid TV za darmo do końca roku

Kibice ligi hiszpańskiej mają powody do radości. Do oferty Telewizji Osobistej dołączył kanał Real Madrid TV HD. Będzie dostępny za darmo do końca roku dla wszystkich klientów telewizji z pakietem Na start.

Kanał Real Madrid TV to oficjalny kanał klubu Real Madryt. Zaczął nadawać w 1999 roku. Kompleksowo informuje o życiu klubu i drużyny. W ramówce dostępne są wiadomości, wywiady, reportaże, analizy, debaty, podsumowania meczy, a także transmisje konferencji prasowych, spotkań i prezentacji klubowych. Kanał produkuje także filmy dokumentalne i programy informacyjne na temat różnych obszarów działalności klubu. Program dostępny w języku hiszpańskim.

Nowy kanał ma obecnie 71 pozycję na STB. Od przyszłego roku dołączy do pakietu „Sport i Emocje”, a do końca grudnia będzie dostępny w pakiecie „Na Start”.

BOK

1 Maja 12 lok. 7

(wejście od Al. Jachowicza)

  • Infolinia: 24 366 66 66

Czynne:

pon. – pt.: 9.00 – 17.00

© 2000 - 2022 Petrotel Sp. z o.o. Projekt i wykonanie: Hedea.pl Otwiera się w nowej karcie