Masz pytania - skontaktuj się z nami

Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo do wycofania każdej z poniższych zgód. Cofnięcie zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem. Poniższe zgody obowiązują do odwołania.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Petrotel Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Chemików 7, 09-411 Płock.

Zamknij
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com

Informacja dla Abonentów - Petrotel

Wyszukiwarka

Pokaż formularz kontaktowy Pokaż formularz kontaktowy

Informacja dla Abonentów

Informacja dla Abonentów Telewizji Osobistej

Szanowni Państwo,

Informujemy, iż z dniem 1 stycznia 2017 r. nadawcya programu CBS Drama oraz Orange Sport zaprzestają nadawania w/w programów. W wyniku powyższego od 1 stycznia 2017 r . kanały te zostaną wycofane z Posiadanej przez Państwa oferty programowej.

Informacja dla Abonentów Telewizji z pakietem Idealnym, Prestiżowym oraz Abonentów Telewizji DialogMedia

Szanowni Państwo,

Informujemy, iż z dniem 1 stycznia 2017 r. nadawca programu CBSDrama zaprzestaje nadawania w/w programu.

W wyniku powyższego od 1 stycznia 2017 r . kanał ten zostanie wycofany z Posiadanej przez Państwa oferty programowej. 

Zgodnie z art.61 ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz. U. Nr 171, poz. 1800,
z późn. zm.) w przypadku braku akceptacji przedstawionych zmian przysługuje Państwu prawo wypowiedzenia umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych w drodze pisemnego oświadczenia złożonego nie później niż przed datą 1 grudnia 2017 roku.

Brak pisemnego oświadczenia Abonenta w powyższym terminie oznacza akceptację przez Państwa nowych warunków.

W przypadku wypowiedzenia Umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych związanej z ulgą przyznaną  Abonentowi, Operatorowi nie przysługuje Opłata Wyrównawcza.

Jednocześnie zachęcamy Państwa do zamiany dotychczasowej telewizji IPTV na nowoczesną streamingową Telewizję Osobistą. Szczegóły oferty załączamy z niniejszym pismem.

Oferta Telewizji Osobistej daje użytkownikom bardzo dużą dowolność kształtowania swojej oferty kanałów TV, zgodnie z indywidualnymi potrzebami i zainteresowaniami, w bardzo atrakcyjnej cenie. Przez pierwszy miesiąc Klienci mogą testować wszystkie pakiety czyli 184 kanały, w tym m.in. Canal+, FilmBox, .  Wszystkie  dostępne w ofercie kanały zostały pogrupowane w 16 pakietów tematycznych (np. Wiadomości, Muzyka, Sport
i emocje, Styl Życia, Kino, Seriale, HBO HD, Canal+), zawierających od kilku do kilkunastu pozycji. Ceny poszczególnych pakietów wynoszą od 5 zł do 35 zł. Pakiety można dowolnie łączyć. Jedynym stałym elementem każdej oferty jest pakiet „Na start” w cenie 15 zł miesięcznie.  Najpóźniej na 3 dni przed końcem pierwszego okresu rozliczeniowego, Klient powinien (za pomocą aplikacji na Netia Playerze) dokonać wyboru pakietów,
z których chce nadal korzystać. Można wybrać dowolną liczbą pakietów za minimum 35 zł miesięcznie. W drugim miesiącu korzystania z usługi każdy Klient może dokonać rekonfiguracji pakietów. W późniejszym okresie możliwe jest natomiast dokupienie kolejnych pakietów. Im bogatszą ofertę w ramach Telewizji Osobistej wybierze dany użytkownik, tym wyższy 

Klienci z usługą Telewizji Osobistej mogą skorzystać również z usług dodatkowych, takich jak: GigaNagrywarka TM  (dostęp do wybranych programów aż do 7 dni wstecz na ponad 40 kanałach) oraz Multiroom (oglądasz treści telewizyjne na dwóch (lub więcej) odbiornikach w ramach jednego abonamentu bez ograniczeń),

Telewizja Osobista oprócz cyfrowych kanałów telewizyjnych w najlepszej, cyfrowej jakości daje również dostęp do wypożyczalni filmów i seriali (w tym HBO GO), które można oglądać kiedykolwiek i gdziekolwiek: w domu - na ekranie telewizora i poza domem - na ekranie laptopa, tabletu lub smartfona. Dodatkowo można również korzystać  z aplikacji z treściami na żądanie, takie jak Ipla, Player, ABC VOD czy Kinoplex i wiele innych.

BOK

1 Maja 12 lok. 7

(wejście od Al. Jachowicza)

  • 24 365 99 66
  • 24 364 50 55
  • 24 367 44 77

Czynne:

pon. – pt.: 9.00 – 17.00

© 2000 - 2022 Petrotel Sp. z o.o. Projekt i wykonanie: Hedea.pl Otwiera się w nowej karcie