Masz pytania - skontaktuj się z nami

Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo do wycofania każdej z poniższych zgód. Cofnięcie zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem. Poniższe zgody obowiązują do odwołania.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Petrotel Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Chemików 7, 09-411 Płock.

Zamknij
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com

Fałszywe informacje o konkursach - Petrotel

Wyszukiwarka

Pokaż formularz kontaktowy Pokaż formularz kontaktowy

Fałszywe informacje o konkursach

Szanowni  Państwo, 

W ostatnim czasie docierają do nas informacje o rzekomych loteriach i konkursach z nagrodami prowadzonych przez firmę Petrotel.

Uprzejmie informujemy, że nasza firma w chwili obecnej nie jest organizatorem żadnych konkursów z nagrodami oraz nie prowadzi kampanii promocyjnej, w których można wygrać nagrody rzeczowe.

Petrotel nie ma wpływu na działania podmiotów zajmujących się takimi akcjami promocyjnym, prowadzonymi przez rozmaite firmy.

Jeżeli otrzymali Państwo informację o wygranej prawdopodobnie Państwa komputer został zainfekowany wirusem lub odwiedzali Państwo zainfekowaną lub podszywającą się pod dostawcę usług stronę internetową. Tego typu strony bazują na adresie IP odwiedzającej osoby, stąd nazwa Operatora sieci pojawiająca się na wyskakującym okienku. 

W związku z powyższym prosimy o zachowanie ostrożności i czujność w podobnych przypadkach. Zgodnie z §19 „Regulaminu Świadczenia Usług Telekomunikacyjnych w sieci publicznej przez Petrotel Sp. z o.o.”:  „Operator nie ponosi odpowiedzialności za: uszkodzenia lub zniszczenia Zakończenia Sieci, wynikającego z jego nieprawidłowego użytkowania; (…) przepustowość transmisji danych poza Siecią Operatora oraz bezpieczeństwa przekazu informacji;  treści przekazywane podczas korzystania przez Abonenta z Usługi za wyjątkiem strony Operatora http://www.petrotel.pl, zabezpieczenie danych i oprogramowania komputera Abonenta, podłączonego do Urządzenia Abonenckiego, zlokalizowanego w Lokalu Abonenta przed ingerencją osób trzecich."

BOK

1 Maja 12 lok. 7

(wejście od Al. Jachowicza)

  • Infolinia: 24 366 66 66

Czynne:

pon. – pt.: 9.00 – 17.00

© 2000 - 2022 Petrotel Sp. z o.o. Projekt i wykonanie: Hedea.pl Otwiera się w nowej karcie