Masz pytania - skontaktuj się z nami

Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo do wycofania każdej z poniższych zgód. Cofnięcie zgody nie wpłynie na legalność przetwarzania przed jej wycofaniem. Poniższe zgody obowiązują do odwołania.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Petrotel Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Chemików 7, 09-411 Płock.

Zamknij
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com

Aktualności - Petrotel

Wyszukiwarka

Pokaż formularz kontaktowy Pokaż formularz kontaktowy
 • W sobotę, 17 lipca odbędzie się gala KSW 62. W walce wieczoru zobaczymy niepokonanego w okrągłej klatce Szymona Kołeckiego, który stanie naprzeciw Akopa Szostaka, by wyjaśnić dzielący obu zawodników wieloletni konflikt. W drugiej z głównych walk powracający po kontuzji i heroicznym boju mimo złamanej nogi Andrzej Grzebyk spróbuje zrewanżować się legendzie litewskiego MMA Mariusowi Žaromskisowi.

 • Uprzejmie informujemy o pracach planowych, które będą prowadzone w sieci Petrotel w dniu 18.07.2021 w godzinach 02:00-05:00.

  W związku z powyższym pojawi się przerwa w dostępie do sieci Internet, TV oraz telefonów.

  Jednocześnie informujemy, iż dołożymy wszelkich starań aby maksymalnie zminimalizować okres niedostępności usług.

  Za utrudnienia przepraszamy.

  Zespół Petrotel

 • W związku z niezależnymi od Petrotel Sp. z o.o. zmianami w ofercie programowej na podstawie stosownych przepisów ustawy z dnia 16 lipca 2004 r. (Dz.U. 2004 nr 171 poz. 1800), chcielibyśmy Państwa poinformować o tych zmianach, ich zakresie oraz koniecznych elementach związanych z tą zmianą jaką na Petrotel Sp. z o.o. nakłada ww. Ustawa.

  Szczegółowy zakres zmian zawiera poniższy dokument

 • Informujemy, że od dnia 27 listopada z przyczyn niezależnych od operatora na dekoderach Netia Player niedostępna jest funkcja nagrywania oraz przewijania programów Telewizji Polskiej, między innymi TVP1, TVP2, TVP ABC i kanałów regionalnych. Brak tej funkcjonalności nie jest indywidualnie spowodowany Państwa dekoderem.
  Przepraszamy za niedogodności.

   

 • Uprzejmie informujemy, że z dniem 21 grudnia 2020 r. zaczynają obowiązywać nowe przepisy Ustawy Prawa telekomunikacyjnego. 

  Poniżej  prezentujemy  szczegółowe  zmiany  w  przepisach  Prawa  Telekomunikacyjnego,  które  wynikają  bezpośrednio  z  Ustawy  z  dnia  14  maja 2020r. o zmianie niektórych ustaw w zakresie działań osłonowych w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 (Dz.U. z 2020 r., poz. 875). 

  Szczegółowy zakres zmian zawiera poniższy dokument

 • Szanowni Państwo, pragniemy poinformować, że aplikacja Player.pl przestanie być dostępna na dekoderach Netia Player od 1 maja 2020. Klienci, którzy wykupili w aplikacji dostęp do jednego z płatnych pakietów, mogą z niego korzystać do końca kwietnia.

  Równocześnie zaznaczamy, że oferta Pakietów TV oraz pozostałych aplikacji na dekoderze nie uległa zmianie.
 • My również zachęcamy do zostania w domach – dlatego dla naszych klientów przygotowaliśmy kolejne promocje, które umilą obecny czas i dostarczą jeszcze więcej rozrywki.

  Petrotel od początku promuje akcję #zostańwdomu i z tej okazji odkodowujemy dla naszych klientów kolejne kanały (za darmo!).

  Poniżej lista wszystkich odblokowanych kanałów w ramach okna otwartego:

  Polsat News HD, National Geographic HD, Planete+ HD, BBC First HD, BBC Earth HD, History HD, Viasat History HD, History2 HD, BBC Brit HD, Polsat Doku HD, Russia Today Documentary HD, Disney Channel, Disney XD, Cartoon Network, Nicktoons, Nickelodeon Polska, Teletoon+ HD, Polsat Seriale, AXN HD, AXN Spin HD, AXN Black, AXN White, Comedy Central HD, Polsat Comedy Central Extra, FOX HD, FOX Comedy HD, 13ulica HD, Sci Fi, Epic Drama HD, AMC, CBS Reality

  Okno otwarte obowiązuje do 5 maja. 

   

   

 • Wspierając akcję społeczną #zostańwdomu przygotowaliśmy dla naszych Klientów okna otwarte na 20 kanałów TV.

  Do 30 marca bez dodatkowych opłat nasi klienci będą mogli oglądać następujące kanały z filami i serialami: Polsat Film HD, Sundance TV HD, Paramount HD, CBS Europa HD, TNT HD, Kino Polska HD.

  Odkodowane będą też kanały przyrodnicze: National Geographic Wild HD, Polsat Viasat Nature HD, Animal Planet HD i Travel Channel HD.

  Kolejne zasługujące na uwagę, otwarte kanały to: edukacyjny Da Vinci oraz informacyjny Polsat News HD.

  Z myślą o najmłodszych odkodowane zostały też kanały: MiniMini+ HD, Disney Junior , Polsat JimJam, Baby TV, Nick Jr, Boomerang, Duck TV HD, CBeebies.

BOK

1 Maja 12 lok. 7

(wejście od Al. Jachowicza)

 • 24 365 99 66
 • 24 364 50 55
 • 24 367 44 77

Czynne:

pon. – pt.: 9.00 – 17.00

© 2000 - 2018 Petrotel Sp. z o.o. Projekt i wykonanie: Hedea.pl Otwiera się w nowej karcie