Masz pytania - skontaktuj się z nami

Zamknij
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com

Aktualności - Petrotel

Wyszukiwarka

Pokaż formularz kontaktowy Pokaż formularz kontaktowy
 •  Od 30 marca do 30 kwietnia 2018 roku użytkownicy Telewizji Osobistej będą mogli skorzystać z kwietniowego okna otwartego.

  Z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi, który obchodzony jest 22 kwietnia, bez dodatkowych opłat udostępnione zostały cztery kanały przyrodnicze i jeden kanał popularnonaukowy. National Geographic HDBBC Earth HDAnimal Planet HD, Nat Geo Wild HD oraz Polsat Viasat Nature.

  Dla fanów seriali również przygotowanan została niespodzianka. Bez dodatkowych opłat udostępnione zostaną również dwa kanały z pakietu "Seriale": FOX HD oraz Comedy Central HD.

 • W sobotę 3 marca 2018 roku odbędzie się kolejna, 42. Gali KSW, na której dojdzie do pojedynku Mameda Khalidova. Nasi abonenci będą mieli możliwość obejrzenia Gali na żywo w systemie PPV.

  W łódzkiej Atlas Arenie wydarzeniem wieczoru będzie pojedynek mistrzów KSW - Mameda Khalidova i gwiazdy kategorii półciężkiej Tomasza Narkuna. Pasjonująco zapowiada się także walka w kategorii do 84 kg. Do klatki wejdą: ulubieniec publiczności, Michał Materla i debiutujący na KSW Brytyjczyk, Scott Askham.

  W pozostałych walkach zobaczymy między innymi Mateusza Gamrota i Łukasza Jurkowskiego. Z kolei w południowoamerykańskim starciu o pas kategorii muszej Brazylijka Ariane Lipski zmierzy się z Argentynką Silvaną Gomez Juarez.

  Dostęp do gali można już wykupić poprzez Netia Playera.

  Cena dostępy do usługi wynosi 34,90 zł w przedsprzedaży, w dniu gali 39,90 zł.

   

  Jak zamówić usługę PPV?

  1. W moje menu Netia Playera należy wybrać serwis PPV.
  2. Po wejściu do serwisu pojawi się informacja o wydarzeniu. Aby zakupić dostęp do transmisji PPV po wybraniu klawisza OK należy zaakceptować regulamin.
  3. Aby zakończyć proces należy podać kod PIN VOD i kontroli rodzicielskiej (kod jaki klient ustalał przy konfiguracji Netia Playera) i potwierdzić klawiszem OK zakup dostępu do transmisji PPV.
  4. Po 10 minutach należy wejść ponownie do serwisu PPV w celu potwierdzenia zakupu.
 • Z okazji ferii zimowych startuje otwarte okno w Telewizji Osobistej. Od 15 stycznia aż do końca lutego 2018 r. młodzi widzowie otrzymają  dostęp do 9 kanałów dla dzieci i młodzieży bez dodatkowych opłat. 

  Dla najmłodszych wyselekcjonowane zostały CBebies, Duck TV HD, Nick Jr. i Baby TV. Starsze dzieci z pewnością znajdą coś dla siebie wśród pozycji emitowanych przez Top Kids HD, Boomerang, Nickelodeon Polska, Nickeloden HD i Cartoon Network. 

   

 • Informujemy,  że od 1 stycznia 2018 roku nastąpią zmiany w Pakiecie Kino.

  Z oferty znikają kanały Universal Channel oraz Cinemax.

  Kanał Universal Channel z końcem roku zakończy nadawanie w Polsce. 

  Kanały Cinemax dostępne będą tylko w osobnym pakiecie - Cimenax w cenie 10 zł/mies.

   

   

 • Szanowni Państwo,

   

  Informujemy, że na ulotkach Świąteczne okazje Petrotel w ofercie Giganagrywarka Mini za 0 zł podano ilość godzin do nagrania - 5000 godzin oraz czas przechowywania 120 dni. 

  Te parametry dotyczą Giganagrywarki w wersji Standard w cenie 15 zł/mies.  

  W wersji Mini oferujemy 100 godzin do nagrania oraz czas przechowywania 30 dni.

   

 • W związku z premierą drugiego sezonu polskiego serialu "Wataha", w dniach 14 i 15 października 2017 roku wszyscy abonenci zyskają darmowy dostęp do głównego kanału HBO.

 • Uprzejmie informujemy, że do 11 października 2017 roku dla Abonentów Telewizji Osobistej odkodowany zostanie Canal+ Discovery HD (kanał 167).

 • Od 22 czerwca w ofercie Telewizji Osobistej dostępny będzie nowy pakiet TV – Sport i Emocje PLUS. Pakiet będzie zawierał 25 kanałów w tym 21 HD.

BOK

1 Maja 12 lok. 7

(wejście od Al. Jachowicza)

 • 24 365 99 99
 • 24 365 99 66
 • 24 364 50 55

Czwartaków 16 paw. 10

 • 24 367 44 77

© 2000 - 2017 Petrotel Sp. z o.o. Projekt i wykonanie: Hedea.pl Otwiera się w nowej karcie

UWAGA! Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Rozumieminformację o cookies